Danışmanlık Hizmeteri

NRC Bilişim Hizmetleri, siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm sorunlara en kısa zamanda doğru, aralıksız ve maksimum performans ilkesiyle danışmanlık hizmet veriyor. Bu sayede firmanızın çalışma sistemi hiçbir zaman sekteye uğramış olmuyor.

Danismanlik-Hizmetleri

Deneyimli, teknik bilgiye sahip ve kendi alanında uzmanlığa sahip kadromuzla devam eden değişim ve yenliklere uyum sağlıyoruz. İleri teknoloji ürünlerimiz ile size hizmet veriyor aynı zamanda verdiğimiz hizmetin arkasında bulunuyoruz.

7 gün 24 saat açık olan çağrı merkezimizle, her türlü sorununuzu çözmek için hizmet veriyoruz. NRC Bilişim Hizmetleri, siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm sorunlara en kısa zamanda doğru, aralıksız ve maksimum performans ilkesiyle danışmanlık hizmeti veriyor. Bu sayede firmanızın çalışma sistemi hiçbir zaman sekteye uğramış olmuyor.

Becerili teknik servisimiz, tecrübeli destek ve danışmanlık servisimiz şirketinizdeki sisteme bağlı sorunları uzun vadede çözmek için uğraşır. Yalnızca anlık çözüm önerisinde bulunmak yerine ücretsiz şekilde altyapınızın analizini yaparak ileride gerçekleşmesi muhtemel hataların önüne de geçer. Bu sayede sisteminiz stabil ve azami seviyede çalışır.

NRC NETWORK DANIŞMANLIK HİZMETİ

NRC Network sisteminde bulunan “Ağ Güvenliği, Firewall, Kimlik Tabanlı Güvenlik ve Servis Odaklı Ağ Mimarisi” hizmetlerimizin tüm sorunlarında, projenizi çözüme ulaştırmak adına her şeyi en düzgün şekilde sizlerle paylaşarak çözüyoruz.

NRC GÜVENLİK SİSTEMLERİ HİZMETİ

Şirketinizin ve evinizin bir ucundan bir ucuna uzanan, tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan güvenlik hizmetimizle tüm sorularınızı cevaplıyoruz. Ayrıca güvenliğini istediğiniz yer hakkında güvenlik çözümü bulup, hizmetini vermek için ücretsiz keşif yapıyoruz.

NRC BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ, OEM VE ÇEVRE BİRİMLERİ DANIŞMANLIK HİZMETİ

Günümüzde firmanızda yaptığınız her iş bilgisayar yardımıyla gerçekleşmektedir ve bilgisayarlarınız oluşabilecek herhangi bir problemde büyük bir iş gücü kaybı yaşarsınız. Şirketimiz ile yapacağınız teknik destek anlaşması ile tüm sorunlarınız en hızlı şekilde çözüme kavuşacak ayrıca bilgisayar sistemlerinizin bakımı periyodik şekilde yapılacaktır.

NRC YAZILIM SİSTEMLERİ DANIŞMANLIK HİZMETİ

Kurumsal web sitesinden, web yazılıma, mobil uygulamadan, paket yazılıma kadar verdiğimiz her hizmet için gerek çağrı merkezlerimiz gerekse teknik ekibimiz ile yanınızdayız.

Kısaca özetlemek gerekirse, NRC Sistem olarak size verdiğimiz hizmetin arkasında duruyor, her konuda yardım etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Danışmanlık olarak ilkelerimiz hızlı ve uzun vadede kullanılacak maksimum performansı verecek hizmeti sunmaktır.

Dili Değiştir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com