Yazılım Hizmetleri

Kullanmayı planladığınız yazılımı sizinle eş güdümlü çalışarak en doğru ve verimli şekilde hazırlıyoruz. Yapımın her aşamasında sizinle fikir alışverişi yaparak en mükemmel sonuca beraber ulaşıyoruz. Bu şekilde sizlere en iyi sonuçları emin adımlarla vermiş bulunuyoruz. Daha iyisine hep birlikte sizler için karar veriyoruz.

Firmanızın kurumsal kimliğini güçlendirmek için gerekli olan web sitenizin tasarımını sizi en iyi yansıtacak şekilde yapıyoruz.

Yazilim-Hizmetleri

Microsoft yazılım geliştirme lisansına sahip NRC teknik ekibimiz ile kullanmak istediğiniz yazılımın ihtiyaçlara ne denli yetecek düşüncesini siliyoruz. Tecrübemiz ve bilgimizle firmanız ve siz için olan bu ağrılı süreci en aza indirmek için çalışıyoruz. Sıfır hata ilkesiyle çıktığımız bu yolda sizin sırtınızdan tüm yükü alıyoruz. Her yaptığımız işin arkasında durup, oluşturduğumuz yazılıma gerekli olan tüm testleri yapıp başarıyla sonuçlandırdıktan sonra sizlere hizmetimizi sunuyoruz. Ancak testleri tamamlanmış olan hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

NRC YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Firmanızın kullanmayı planladığını yazılımı sizinle eş güdümlü çalışarak en doğru ve en verimli şekilde hazırlıyoruz. Yapımın her aşamasında sizinle fikir alış verişi yaparak en mükemmel sonuca beraber ulaşıyoruz.

Geliştirilen kullanıcı dostu yazılımınız pc, mobil ve web gibi ortamlara entegre edilerek eksiksiz çalışıyor ve istenilen her yerden ulaşılabilir oluyor.

Gerekirse kullanımı daha kolay hale getirmek için ve yeni uygun özellikler kazandırmak için yazılımda tekrar düzenlemeler yapıyoruz.

KURUMSAL WEB SİTESİ

Firmanızın kurumsal kimliğini güçlendirmek için gerekli olan web sitenizin tasarımını sizi en iyi yansıtacak şekilde yapıyoruz. Kurumsal web sayfalarınız kullanıcıya güven veren şekilde tasarlanıp, en az hata çıkacak şekilde size teslim ediliyor.

Kurumsal-Web-Sitesi

Kurumsal web site tasarımı dışında e-ticaret için kullanacağınız online alışveriş sitelerinizi de tasarlıyoruz.

WEB YAZILIMLARI

Firma isteğiniz doğrultusunda kullanıcılara fayda sağlayacak şekilde ciddi bir denetim ve kontrolden geçen HTML, .Net , ASP, PHP, Java Script, Flash vb. web yazılımları ile oluşturulan sitenizi hizmetinize sunuyoruz.

MOBİL UYGULAMALAR

Günlük yaşamda kuşkusuz en çok kullanılan ve erişimi en kolay olan akıllı telefonlara mobil uygulamanızı taşıyabilirsiniz. Kurumsal tüm işlerinizi daha etkili ve pratik yollarla mobil uygulamanız sayesinde çözebilirsiniz.

VERİTABANI YAZILIMLARI

Bilgisayar sistemlerinin altyapısını oluşturan veritabanı ile ulaşılması ve depolanması zor olan bilgiye erişim kolaylığı sağlar. Firmanızın veritabanı yazılımının kurulumu ve desteği konularında yanınızdayız.

VERİ MADENCİLİĞİ ÇÖZÜMLERİ

İnternette bulunan milyonlarca bilgiden işe yarayanı bulmak haftalarınızı harcar. Veri madenciliği hizmetimiz ile haftalar sürecek olan bilgiyi bulma, işleme ve değerlendirme sürecini biz yapıyoruz.

PAKET YAZILIMLAR

Şirketinizin kullanımı açısından her düzeyde geliştirilmiş, sizin iş hacminize göre yönlendirilebilen yazılımları kullanmaya hazır şekilde size temin ediyoruz.

Dili Değiştir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com