Server Çözümleri

2004 yılı itibari ile sürdürmekte olduğumuz hizmet ve ürünlerimizde, teknolojinin hızlı bir şekilde atmış olduğu adımların yakından takipçisiyiz. NRC Sistem olarak kurulduğumuz günden bugüne tarihi geçmişimizi izlediğimizde, kullanmakta olduğumuz teknik donanımların çizgiyi eğrinin sürekli yükselişte olduğu görülmektedir. Teknolojinin hızlı ilerleyişini en yakından takip edebildiğimizi ve aynı paralelliğe sahip, sürekli yükselen bir eğriye sahip olabildiğimizi görebilmek ve bu doğrultuda müşterilerimizin aradıkları çözüm ortağı desteğini sunabilmiş olmanın haklı gururunu tüm firma çalışanlarımızla birlikte yaşamaktayız.

 

SERVER ÇÖZÜMLERİ

2004 yılı itibari ile sürdürmekte olduğumuz hizmet ve ürünlerimizde, teknolojinin hızlı bir şekilde atmış olduğu adımların yakından takipçisiyiz. NRC Sistem olarak kurulduğumuz günden bugüne tarihi geçmişimizi izlediğimizde, kullanmakta olduğumuz teknik donanımların çizgiyi eğrinin sürekli yükselişte olduğu görülmektedir. Teknolojinin hızlı ilerleyişini en yakından takip edebildiğimizi ve aynı paralelliğe sahip, sürekli yükselen bir eğriye sahip olabildiğimizi görebilmek ve bu doğrultuda müşterilerimizin aradıkları çözüm ortağı desteğini sunabilmiş olmanın haklı gururunu tüm firma çalışanlarımızla birlikte yaşamaktayız.

NRC LTD. ŞTİ çatımızın altında gerçekleştirdiğimiz mühendislik, bilgisayar, emlak, telekomünikasyon, inşaat sektörlerinin her birinin ele alınması ile birlikte, teknolojiden bağımsız çalışmanın mümkün olmadığını tüm çıplaklığıyla görebilmekteyiz. Bu sebeple NRC olarak, siz değerli müşterilerimize ulaştırmış olduğumuz her hizmetimizde ve sunmuş olduğumuz her ürünümüzde yüksek teknolojiye dayanan alt yapımızı ve firma özgünlüğümüzü sergilemekteyiz. Şirketimizin kuruluş sırasında almış olduğu temel kararlar tam 13 yıldır hiç değişmedi. Kurulduğumuz gün itibari ile asla taviz vermediğimiz ve hiçbir zamanda taviz vermeyeceğimiz kararlarımızı şu şekilde özetleyebiliriz:

Biz NRC firması olarak; kurulduğumuz ilk gün almış olduğumuz bu kurallar ile bu noktaya kadar sağlam adımlar ile ilerlemeyi başardık. Elbette ki, tüm bunların üzerine alınan birçok kararlarımız oldu. Ama asla bu 4 temel kural çıkarılmadı, esnetilmedi ve bir tanesinden bile taviz söz konusu olmadı. Dolayısı ile de siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ve sunacağımız tüm server çözümleri içerisinde altın kurallarımızı bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bir internet sitesinin içeriğinde tuttuğu tüm içeriklerin (yazılı, görsel, video ve tamamı), site ziyaretçileri ve kullanıcıları tarafından görüntülenebilmesini mümkün kılmak için server yani sunucu hizmetine ihtiyaç duyulur. Her internet sitesinin kendine özel içerikleri, içerik yoğunlukları, hizmet beklentileri, kullanıcı (ziyaretçi) sayısı farklıdır. Tüm bunların gözetilerek sonucunda en uygun server seçeneklerinin belirlenebilmesi profesyonellik gerektirmektedir.

Server-Cozumleri-2

Günümüzde birçoğumuzun ticari faaliyetlerini yürütmekte olduğu web siteleri hakkında verilen kararlar direk olarak kazanç paylarını belirlemektedir. Bunun en iyi şekilde açıklayabilmek için bir örnek sunmak isteriz. Bir e-ticaret sitenizin olduğunu ve içerisinde ürün satışı gerçekleştirildiğinizi, ya da musluk tamircisi olduğunuz ve internet üzerinden hizmet talepleri aldığınızı düşünelim. Her iki durumda da kullanmakta olduğunuz web sitenize ait server hizmetinin kalitesiz sunumu yüzünden kesintiler yaşaması, zaman zaman sitenin görüntülenememesi gibi durumlarda işleriniz bu durumdan fazlasıyla olumsuz olarak etkilenecektir. Günümüz teknolojisi ele alındığında, sadece server hizmeti almanın yetersiz olduğunu söylememiz gerekir. Çünkü sahip olduğunuz server yani sunucunun özellikleri de sitenizin sürekliliğinde çok önemli bir unsurdur. Bizler yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi sizler ile paylaşmaktan ve sizlere de en ideal çözümleri sunmaktan mutluluk duyarız.

Server yani Türkçe ismi ile ‘sunucu’ hizmetleri, barındırma şekillerine ve fiziki özelliklerine göre kendi aralarında ayrılırlar. Barındırmalarına göre; shared hosting, co-location ve dedicated, ayrıca fiziksel imkanları açısından da rack mounted server, blade server ve standart sunucular olmak üzere ayrılırlar. Profesyonelleşmiş, edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri analiz edebilme yeteneğine sahip ekip çalışanlarımız, sizlerin server (sunucu) ihtiyaçlarınızda aradığınız hizmet veya paket ne ise tam olarak onu sizlere sunar.

Server-Cozumleri-3

Sizin asla kullanmanıza gerek kalmayacağınız bir ek özellik sebebi ile boşuna ekstra harcama yapmanıza engel olurken, şirketinizin ya da web sayfanızın aranan özelliğin olmaması sebebi ile sizin karınızı düşürmenizi engeller. Tüm kaynakların gözlenmesi, mevcut sistemin ele alınarak yeni bir plan ve program başlatılması sonucu mühendisliğin temeli olan en az malzeme ve gider masrafı ile maksimum sunumu sergilemek biz NRC firmamızın temel görevleri arasındadır.

Firmamız NRC Sistem, sunucu tarafında servis, bakım ve destek alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Sunuculardan en yüksek verimlerin alınabilmesi adına gerçekleştirilmesi gereken işlem basamakları adım adım sürdürülerek sonuç odaklı çözümlerimiz, uzman ekip çalışanlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Sunucu alanında çalışmakta olan profesyonel personellerimiz sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ederler. Ayrıca Dell, IBM ve HP gibi dünya çapında kendini kanıtlamış firmaların eğitimlerine katılım sağlamış ve yetkinlik sertifikalarını almaya hak kazanmışlardır. Elbette ki, teknolojinin birebir içerisinde faaliyet sürdürdüğümüz alanların bilincindeyiz ve sertifikalara sahip olmamızın hiçbir zaman yeterli olmadığının farkındayız. Bu sebeple sektörel eğitim ve seminerleri bizzat yakından takip etmekte ve katılım gerçekleştirmekteyiz.

NRC firmamızın dahilinde siz değerli müşterilerimize sunucu satışı ve sunucu kurulumları hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Sunucu çalışmalarınıza ait teknik desteği, danışmanlık hizmetlerini de tarafımızdan alabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan iletişim bölümümüzdeki seçenekleri kullanarak bizlere hızlı erişim sağlayabilir ve sorunlarınıza hızlı çözümü de bulabilirsiniz. Uygulayıcı olarak sürdürdüğümüz server hizmetlerimizi, en kaliteli malzemeler ile en uygun maliyetli çözümlerin birleşimini yakalayıp, bünyenize optimum fayda sağlayacak çözümleri üretmekten memnuniyet duyarız.

Orta ve büyük ölçekli kurumlara yönelik gerçekleştirmekte olduğumuz sunucu projelerimizde ‘Biz yaptık oldu’ ya da’ Üzümünü ye bağını sorma’ anlayışlarına asla yer yoktur. Müşterilerimiz ile birlikte iş birliği içerisinde yürütmekte olduğumuz çalışmalarımız için siz değerli müşterilerimize ayırabilecek her zaman zamanımız vardır. Sunucu danışmanlığı hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an, sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız.

İnternet sayfalarında kullanılan her veri önemlidir. Ziyaretçilerine özenle hazırlamış olduğunuz site içeriklerinizin, ufak aksilikler ya da sunucu yetersizlikleri gibi nedenler ile yok olmasına izin vermiyoruz. Son güncellemeleri takip edip, site verilerinizden hiçbirini kaybetmeksizin bir iş çalışması yürütmeyi mümkün kılıyoruz. İş akışlarımıza dahil ettiğimiz bilgi korunumu ve saklanması için gerekli programlar tarafımızdan kullanılmaktadır. Tüm bu güvenlik önlemlerinin yanı sıra değerli müşterilerimizden gelen talep durumunda olası siber saldırı durumlarına karşı da gerekli önlem ve tedbirleri almaktayız.

Dili Değiştir

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com